Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Radom nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Radom

5/5 - (1 vote)

Radio Radom jest przykładem lokalnej stacji radiowej, która ma charakter samorządowy. Radio uzyskało koncesję na nadawanie programu od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji 15 września 1994 roku. Pierwszy program został nadany o godzinie 10, 26 października 1994 roku. Początkowo radio nadawało na częstotliwości 69,59 MHz oraz 106,9 MHz. Przez pewien czas radio wstrzymało nadawanie. Byli pracownicy radia reaktywowali je w roku 2017, jednak wówczas radio działało wyłącznie jako radio internetowe. Ważną datą jest 4 kwietnia 2019 roku, gdyż tego dnia spółce Moc FM Sp. z o.o. będącej właścicielem radia Radom przyznano koncesję i radio mogło wznowić nadawanie na częstotliwości 87,7 MHz. 17 czerwca 2019 radio ponownie zaczęło nadawać swój program.

Co godzinę w Radiu Radom można posłuchać wiadomości lokalnych. Pierwsze wiadomości emitowane są o godzinie 7:00, a ostatnie o 17:00. Wiadomości to nie wszystko, do słuchaczy kierowanych jest wiele audycji związanych z kulturą, motoryzacją. Emitowane są bloki tematyczne, zgodnie z sugestiami słuchaczy poruszane są tematy zdrowotne, filmowe, czy prawnicze. Na antenie nie brakuje też konkursów i muzyki. Radio Radom nie skupia się na jednym gatunku muzyki, tylko stara się puszczać muzykę różnorodną: pop, rock, czy muzykę alternatywną. Muzyka polska przeplatana największymi zagranicznymi hitami. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Częstotliwości Radio Radom

  • Radom: 87.7 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Radom
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *