Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Świnoujście nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Świnoujście

4.6/5 - (23 votes)

Radio Świnoujście jest internetową rozgłośnią radiową. Radio zaczęło nadawać w 2010 roku i można by rzec, że prowadzi ono dość nietypową formułę. Internetowe radio Świnoujście zostało połączone z regionalnym portalem informacyjnym. Właścicielem radia Świnoujście jest Zachodniopomorska Grupa Medialna. 

Radio skupia się w głównej mierze na informowaniu mieszkańców o ważnych wydarzeniach, jakie mają miejsce w Świnoujściu i najbliższym regionie. Dopełnieniem całości jest solidna dawka muzyki z różnych okresów. Każdy słuchacz znajdzie tu coś dla siebie. Z Radiem Świnoujście można się odprężyć i zrelaksować. 

Hasło radia brzmi: „Gramy to co kochasz”. Muzyka stanowi bardzo ważny element ramówki radia. Można tu posłuchać muzyki tanecznej, dyskotekowej, czy klubowej. Audycje takie jak: „Imprezownia” i Dance Extravaganza” cieszą się ogromną popularnością. 

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Świnoujście
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *