Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Śląsk nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Śląsk

4.9/5 - (63 votes)

Radio Śląsk skupia się przede wszystkim na swoim regionie i szerzeniu kultury śląskiej. W radiu można usłyszeć prawdziwą gwarę śląską, a także informacje regionalne mające znaczenie dla lokalnej społeczności.

Radio Śląsk nadaje już ponad 10 lat i w tym czasie na antenie stacji można było usłyszeć wiele ciekawych wywiadów i audycji tematycznych. Radio zaczęło prowadzić również archiwum nagrań, w którym można wrócić do wcześniejszych materiałów.


Ramówka radia jest na bieżąco aktualizowana. Na stronie internetowej Radia Śląsk można sprawdzić ramówkę na cały tydzień. Kultowymi punktami w ramówce są: „Poranny Budzik” nadawany od 7:30 do 10:00, czy „Nutki z mojej komódki”. A w niedzielę po godzinie 20:00 można wysłuchać audycji „Roz się godo, raz się mówi”. Redakcja Radia Śląsk składa się z kilkunastu osób w różnym wieku, prawdziwych radiowych zapaleńców. Nabór do redakcji radia cały czas trwa. Każdy może się zgłosić i zostać członkiem rodziny radia Śląsk.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Śląsk
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *