Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio OKO nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio OKO

5/5 - (2 votes)

Radio Oko działa od 18 grudnia 1993 roku, wtedy to miała miejsce emisja próbnego programu, który wcześniej nigdzie nie był zapowiedziany. Koncesję KRRiT radio Oko otrzymało już w maju 1994 i od tego czasu nadaje program nieprzerwanie. Początkowo rozgłośnia nadawała na częstotliwości 66,5 MHz. Z czasem jednak udostępnione zostały dwa kolejne nadajniki, pierwszy w Różanie 106,7 MHz, a kolejny w Ciechanowie 70,37 MHz. 

Radio oko bazuje w głównej mierze na nadajniku znajdującym się w Ostrołęce, który ma moc 0,5 kW i stacji można słuchać na częstotliwości 88,5 FM, w promieniu 70 km. Radio dostępne jest również w internecie. 

Radio Oko jest typowo polską i regionalną stacją radiową. Ramówka jest tak stworzona, aby trafiała to słuchaczy w różnym wieku od 16 do 55 lat. Poza dobrą dawką muzyki klubowej, rockowej i reggae, w radiu można usłyszeć informacje polityczne, kulturalne, sportowe, społeczne, a także aktualną prognozę pogody i plotki ze świata show biznesu. Radio Oko ze względu na swój profil sporo uwagi poświęca wydarzeniom regionalnym. Dużą popularnością cieszą się takie programy jak: „Rockowisko”, „To Tu To Tam – magazyn kulturalny”, „Reggae Jazda”, „Żagle w górę – magazyn żeglarski” i „Małolaty grają”. 

Hasło Radia Oko brzmi: „Gramy tak jak lubisz”.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio OKO
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *