Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Rekord nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Rekord

4.7/5 - (16 votes)

Radio Rekord FM jest przykładem komercyjnej rozgłośni radiowej. Radio zostało utworzone dokładnie 29 października 1994 roku. Tak jak większość dużych miast ma jakieś rozpoznawalne radio, tak w Radomiu radiem tym jest właśnie Radio Rekord FM. Radio nadaje na częstotliwości 106,2 MHz i wykorzystuje w tym celu nadajniki o mocy 1,0 kW. Radio swoim zasięgiem obejmuje całe miasto i najbliższą okolicę. Ponadto słuchacze mogą je również usłyszeć w Internecie. Radio Rekord FM to pierwsza całkowicie lokalna rozgłośnia, działająca na terenie Radomia. Na stanowisku prezesa zasiada Rafał Tatarek, zaś funkcję redaktora naczelnego pełni Dorota Rokita.

Radio Rekord stara się trafić przede wszystkim do mieszkańców Radomia. Z uwagi na grany w radiu repertuar, czyli najnowsze hity z gatunku pop, odbiorcami radia jest dużo młodych ludzi. Ponadto w Radiu Rekord FM nadawanych jest wiele ciekawych audycji i poruszane są bardzo interesujące tematy. Przykładowo w środy można usłyszeć audycję Fit.pl, w której porusza się tematy dotyczące prawidłowego odżywiania. Kolejnym cieszącym się popularnością programem, jest program RAA, który związany jest z motoryzacją. Prowadzący ten program to pasjonat motoryzacji, który opowiada słuchaczom o różnych pojazdach i inwestycjach drogowych. W Radiu Rekord FM przeprowadzane są również wywiady z osobami związanymi z polityką, kulturą, czy sportem. Ciekawe programy przeplatane muzycznymi hitami sprawiają, że Radio Rekord FM staje się doskonałym towarzyszem mieszkańców Radomia.

Radio Rekord FM kieruje się hasłem – „Jesteśmy z Wami i dla Was!”. Radio skupiające się na lokalnych sprawach miasta i mieszkańców. W programie pojawiają się lokalne dzienniki, przegląd prasy, wywiady, usłyszeć można również relacje reporterskie. Dzięki temu słuchacze mają na bieżąco dostęp do najnowszych informacji z miasta i regionu.

Częstotliwości – radio Rekord

  • Iłża – 93.4 FM
  • Ostrowiec Świętokrzyski – 89.6 FM
  • Radom – 106.2 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Rekord
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *