Jeśli transmisja online na żywo stacji Strefa FM nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Strefa FM

5/5 - (1 vote)

Radio Strefa FM jest regionalną stacją radiową, której siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim. Można powiedzieć, że radio swoim zasięgiem obejmuje dawniejsze województwo piotrkowskie. Radia Strefa FM można słuchać w piotrkowskim eterze już od 1 września 2006 rok, zastąpiło ono wcześniej działające Radio Piotrków. Właścicielem radia Strefa FM jest Radio Pasmo Piotrków Sp. z o.o. Celem nowej nazwy było podkreślenie tego, że radio ma charakter rozgłośni regionalnej, a nie ogranicza się wyłącznie do mieszkańców miasta. Wraz z nową nazwą pojawiły się nowe możliwości. Moc nadajników radia Strefa FM zwiększyła się z 0,1 kW do 1 kW, co przełożyło się na zwiększenie zasięgu technicznego radia. Logotyp stacji został zmieniony 1 czerwca 2011 roku.

Radio Strefa FM – zasięg oraz częstotliwości

W roku 2014 radio Strefa FM uzyskała drugą częstotliwość – 104,20 MHz, rozpoczynając tym samym nadawanie z Góry Kamieńsk. Wspomniana druga częstotliwość była skierowana przede wszystkim do słuchaczy z Radomska oraz okolic. Radia Strefa FM słuchacze mogą słuchać na dwóch częstotliwościach: Piotrków Trybunalski – 98,2 MHz; Kamieńsk – 104,2 MHz. Aktualnie stanowisko prezesa zajmuje Tomasz Stachaczyk, który jest jednocześnie redaktorem naczelnym radia Strefa FM.

Słuchacze w radiu Strefa FM mogą spotkać się z takimi programami, jak: Strefa Aktualnych Hitów, O tym się mówi, Strefa na Dzień dobry oraz Magiel. W radiu można usłyszeć aktualne hity, wywiady z artystami, a także organizowanych jest wiele konkursów. Program – O tym się mówi, stanowi bardzo popularny program publicystyczny, gośćmi są politycy, znani celebryci, a także mieszkańcy, którzy podejmują wartościowe działania na rzecz miasta i regionu. Każdego dnia o godzinie 6.00 od serwisu informacyjnego rozpoczyna się Strefa na Dzień Dobry. Zaś Magiel to program o charakterze interaktywnym, który może być realizowany dzięki pomocy słuchaczy Strefy FM. W Maglu poruszane są istotne i nieistotne problemy ze świata, regionu, miasta czy wsi. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook

  • Telefon: 511 292 920 (sekretariat); 513 457 865 (redakcja); (44) 64 95 969 (antena)
  • Adres: ul. Jagiellońska 7, 97-300 Piotrków Trybunalski
  • E-mail: radio@strefa.fm (sekretariat); info@strefa.fm (redakcja)
  • Strona www: http://www.strefa.fm/
  • Facebook: https://www.facebook.com/strefa.fm

Radio Strefa FM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *