Słuchaj na żywo Radio Bon Ton

Wybierz radio internetowe:

Radio ZET Radio Złote Przeboje Open FM RMF FM
Radio Elka VOX FM Radio Park Radio 5
Meloradio Antyradio MUZO.FM Radio Eska
Eska Rock TOK FM Radio Lublin Radio Bielsko
Radio Wawa Radio Białystok Radio Trójka Radio Kraków
Radio Silesia Radio Afera Radio Plus Radio Szczecin
Radio Maryja Radio Kielce Radio Weekend FM RMF MAXX
RMF CLASSIC Radio Chilli ZET Radio Katowice Radio Warszawa
Radio Pogoda Radio Planeta Radio Jedynka Radio Dwójka
RDN Małopolska Radio Nakło Radio Alex Radio RAM
Radio Strefa FM Radio Bercik Radio Parada Radio Express
Radio Poznań Radio Leliwa Radio Zielona Góra Radio Fest
Radio Wnet Radio Łódź Radio Września Nasze Radio
Radio Olsztyn Radio SUD Radio eM Radio Kampus
Twoje Radio Radio CCM Radio Victoria Radio Rodzina
Radio Freee Radio Bon Ton Radio Niepokalanów Radio Asfalt
Radio Gra Toruń Radio Rekord FM Radio FARA Radio Kolor
Radio Zachód Radio Puławy 24 Radio Emaus Radio DOXA
Radio Zawiercie Radio Płońsk Radio Ostrowiec Radio 90
Radio Wrocław Polskie Radio Rzeszów Radio Vanessa Radio Racja
Radio VIA Polskie Radio 24 Radio Radom Konkret Radio
Radio Tczew Radio FAMA Wasze Radio FM MC Radio
Radio Sochaczew Twoja Polska Stacja Radio Nowy Świat Radio Nedds24

Radio Bon Ton

Radio Bon Ton jest komercyjną stacją radiową nadającą w Chełmie, czyli w województwie lubelskim. Swoją działalność radio rozpoczęło w lipcu 1997 roku. Radio Bon Ton nadaje na częstotliwości 104,9 MHz. Przez radio nadawany jest 24 godzinny program. Radio Bon Ton dociera do słuchaczy znajdujących się w promieniu blisko 100 km od Chełma. Jest ono słyszalne nie tylko w województwie lubelskim, ale również w części obwodu wołyńskiego na Ukrainie. Na stanowisku prezesa Radia Bon Ton zasiada Maciej Skerczyński, zaś funkcję redaktora naczelnego pełni Wanda Jaroszczuk.
Radio Bon Ton odgrywa znaczącą rolę w życiu kulturalnym Chełma oraz najbliższej okolicy. Bardzo często radio staje się patronatem imprez, które są w tym rejonie organizowane.
Za grupę docelową Radio Bon Ton obrało sobie słuchaczy w przedziale wiekowym od 18 do 55 lat.

Rozgłośnia posiada profil muzyczno-informacyjny. Na antenie radia poza muzyką i najnowszymi wiadomościami, słuchacze mogą spotkać się z publicystyką, edukacją oraz różnego rodzaju poradami. Radio Bon Ton samo deklaruje, że w stacji dominuje format muzyki AC, chodzi oczywiście o muzykę skierowaną do dojrzałych słuchaczy. Warto również zaznaczyć, że blisko 40% utworów puszczanych w radiu jest polskimi utworami. Tematy lokalne są bardzo często poruszane na antenie radia, dlatego stanowią one aż 30% tygodniowego czasu nadawania. Duży nacisk kładziony jest również na promowanie twórczości i lokalnej kultury, jednak nie bez znaczenia pozostają różnice religijne i kulturowe, które pojawiają się wśród społeczności. W ramówce Radia Bon Ton nie może również zabraknąć gier i konkursów. Na antenie można również usłyszeć transmisje i retransmisje koncertów. Dziennikarze radia relacjonują również imprezy kulturalne, sportowe i inne ważne wydarzenia odbywające się w okolicy. Stałymi pozycjami pojawiającymi się w ramówce Radia Bon Ton są „BonTon na dzień dobry!” – codziennie od 5:00 do 10:00 radio dostarcza swoim słuchaczom dużej dawki energii (wiadomości, pogoda, kalendarium, serwis lokalny, gość dnia, przegląd prasy, płyta tygodnia, kronika miasta). Kolejną pozycją jest „W rytmie dnia” – od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 14:00 radio gra dla słuchaczy w rytmie dnia, w tym paśmie słuchacze znajdą serwis lokalny, wiadomości, pogodę sport i konkursy z nagrodami i „BonTon po godzinach” to czas kiedy, nadawane są lokalne wiadomości, pojawiają się propozycje książkowe i filmowe. Z kolei w weekend pojawia się „Weekend z Radiem BonTon” to sobotni i niedzielny relaks, podczas którego można posłuchać dobrej muzyki i usłyszeć najnowsze informacje.

Kontakt z Radio Bon Tonradio bon ton

  • Telefon dla słuchaczy:  (82) 563 22 22
  • Adres:  ul. Lubelska 31, 22-100 Chełm
  • E-mail:  radio@bonton.chelm.pl
  • Strona www:  www.radiobonton.pl