Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio JARD nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Jard

5/5 - (1 vote)

Radio JARD jest prywatną rozgłośnią radiową, która działa od 1997 roku. Nazwa radia wzięła się od trzech pierwszych liter imienia i pierwszej litery nazwiska właściciela radia Jarosława Dziemiana. W roku 1996 spółka JARD Dziemian i Wspólnicy sp. j., do której należy radio JARD wystąpiła o udzielenie koncesji na utworzenie radia komercyjnego. W kwietniu 1997 roku radio JARD oficjalnie otrzymało koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Kilka miesięcy później, dokładnie 5 lipca 1997 rozpoczęto nadawanie regularnego programu. 

Radio JARD cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy i dociera do blisko 700 000 osób. Dzięki internetowi radia można słuchać w każdym miejscu. 

Program radia skupia się w głównej mierze na wiadomościach regionalnych. W radiu można wysłuchać newsów ze świata kultury, sportu, a także sporą dawkę wiedzy historycznej i dużo rozrywki. Muzyka stanowi ważny element tej rozgłośni. W radiu JARD można usłyszeć znane polskie i zagraniczne hity, a także największe przeboje lat 80. i 90. Znajdzie się również coś dla fanów disco polo i fanów artystów z Warmii i Mazur. 

Praktycznie od samego początku powstania radia, na antenie zagościł program „Pozdrowienia Ultrakrótkie”, który jest emitowany do dnia dzisiejszego.

Hasło radia JARD: „Radio JARD – od nas się nie oderwiesz”. 

Częstotliwość – radia JARD

Radia JARD można słuchać na terenie Białegostoku na częstotliwości 89,2 MHz, Bielska Podlaskiego na częstotliwości 95,5 MHz, a także na terenie Ełku na częstotliwości 90,1 MHz.

Do 2018 roku działało również Radio Jard II o profilu typowo dziecięco-młodzieżowym. 

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Jard
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *