Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Parada nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.


Radio Parada

5/5 - (1 vote)

Radio Parada jest prywatną stacją radiową, nadającą na terenie Łodzi i okolic. Radio zostało założone 26 czerwca 1993 roku, co jest jednocześnie datą rozpoczęcia emisji programu. Radio Parada nadaje przez całą dobę, zarówno wiadomości z regionu, jak również z Polski oraz z zagranicy, dlatego ludzie często wybierają właśnie tą stację. Radio Parada nadaje na częstotliwości 96,0 MHz, nadajnik znajduje się na kominie Zakładów Włókien Chemicznych „Chemitex-Anilana”. Zakład mieści się w Łodzi przy al. Piłsudskiego 141. Od roku 1993 logo radia Parada zbudowane jest z półokrągłego napisu RADIO PARADA pod którym na czerwonym tle znajduje się napis 96,0 MHz.

Od samego początku funkcjonowania radia ważne miejsce w programie zajmowała publicystyka. W ramówce jest miejsce także dla edukacji i poradnictwa. Oczywiście w radiu Parada można również posłuchać muzyki i to niemalże każdego gatunku, gdyż radio nadaje starsze piosenki, jak i najnowsze hity. Do najbardziej znanych programów radia Parada należy zaliczyć: Randkowanie, Forum Radia Parada, Koncert Życzeń/Piosenka na życzenie, Budzenie na Życzenie, Muzyczne Talenty, Wkrętka, czy Giełda Pracy. W radiu Parada są zainstalowane kamery, dzięki czemu można go słuchać, a nawet oglądać na żywo za pośrednictwem Internetu.

Częstotliwości Radio Parada 96.0 FM

  • Łódź: 96.0 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Parada
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *