Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio FEST nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.


Radio Fest

1.1/5 - (664 votes)

Radio Fest jest jedną z najmłodszych rozgłośni radiowych. Radio Fest rozpoczęło nadawanie dokładnie 22 grudnia 2009 roku i jest ono komercyjną, lokalną rozgłośnią radiową na Śląsku. Radio zostało utworzone przez Stowarzyszenie DeoRecordings. Siedziba Radia Fest mieści się w Gliwicach. Celem Radia Fest jest promocja kultury regiony i języka, ale w bardzo lekki i przyjemny sposób. Program Radia Fest emitowany jest na częstotliwości 100,2 MHz, a nadajnik umieszczony został na kominie Elektrociepłowni Zabrze.

Radio Fest skierowane jest przede wszystkim do słuchaczy w przedziale wiekowym 35-55 lat. Na antenie Radia Fest można usłyszeć przeboje lat 70., 80. i 90., jak również współczesną muzykę chrześcijańską i śląskie biesiadne utwory, które puszczane są w specjalnie do tego wyznaczonych blokach programowych. Poza blokami muzycznymi na antenie Radia Fest można usłyszeć informacje drogowe, informacje z kraju i ze świata, czy prognozę pogody. Do najpopularniejszych programów Radia Fest należą: Niedzielne Klachy, Fest Party, Lista Przebojów, Gadka Międzymiastowa, Szołtysek na Festa. Od poniedziałku do piątku po 9:00 i 15:30 nadawany jest program „Gadać każdy może”, czyli słownik języka śląskiego. Dużą popularnością cieszą się również wywiady prowadzone przez Jana Maczucha, które są emitowane w każdą sobotę po godzinie 14:00 – „Fest Sportowy Wywiad”. Radio Fest jest dla każdego, każdy znajdzie coś dla siebie.

Częstotliwość: Gliwice – 100.2 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Fest
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *