Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio CCM nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.


Radio CCM

4.2/5 - (5 votes)

Radio CCM jest lokalną komercyjną rozgłośnią radiową. Radio zostało utworzone w roku 1998 przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie DeoRecordings. Radia CCM można słuchać na obszarze południowego i centralnego Śląska, Zagłębia, jak również Podbeskidzia. Radio CCM jest jedyną stacją radiową mieszczącą się w województwie śląskim, które emituje program z aż 5 nadajników. Nadajniki te pokrywają swoim zasięgiem zachodnią część aglomeracji górnośląskiej, Podbeskidzie, jak również część Małopolski. Częstotliwość wspomnianych nadajników i ich lokalizacja jest następująca: 93,4 MHz – Gliwice (Radiostacja gliwicka); 90,5 MHz – Cieszyn (komin szpitala śląskiego); 94,9 MHz – Oświęcim (komin energetyki Dwory); 97,6 MHz – Bielsko-Biała (Góra Szyndzielnia); 107,1 MHz – Ustroń (Góra Czantoria). Od roku 2000 funkcję prezesa zarządu i redaktora naczelnego pełni Krzysztof Budzisz.

Za grupę docelową radio CCM obrało sobie słuchaczy w wieku 30-55 lat. Największy nacisk kładziony jest przez radio na informacje lokalne. Elementami obowiązkowymi w programie radia są serwisy informacyjne i relacje reporterskie. W Radiu CCM pojawia się bardzo duża ilość muzyki pop oraz dance z lat 70., 80, i 90. W niektóre dni nadawana jest również muzyka rock and roll, a słuchacze zapoznawani są z jej historią. W programie radia nie zabraknie wiadomości, prognozy pogody, czy przeglądu prasy. Radio kieruje się dwoma hasłami: „Niesłychanie Dobre Granie!” oraz „I jesteś u siebie”.

Częstotliwości Radio CCM

  • Bielsko-Biała: 97.6 FM
  • Cieszyn: 90.5 FM
  • Gliwice: 93.4 FM
  • Oświęcim: 94.9 FM
  • Ustroń: 107.1 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio CCM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *