Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Płońsk nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Płońsk

5/5 - (1 vote)

Radio Płońsk jest polską rozgłośnią radiową z Płońska, która uzyskała koncesję w roku 2016, dokładnie 16 kwietnia. Istotną informacją jest to, że nadawanie sygnału testowego przez radio Płońsk miało miejsce dopiero 6 czerwca 2016 roku o godzinie 16:00. Słuchacze mogli wtedy usłyszeć utwór Daryl Hall & John Oates – Maneater.

Za założyciela Radia Płońsk uważa się jednego z mieszkańców tego miasta – Krzysztofa Pietrzaka, który jest nie tylko właścicielem stacji, ale również pełni funkcję dyrektora programowego i dyrektora działu technicznego. Radio nadaje na częstotliwości 93,6 MHz i mogą go słuchać wszyscy mieszkańcy powiatu płońskiego, nowodworskiego, a także spora część osób zamieszkujących powiat ciechanowski i płocki.
Charakter radia jest dość uniwersalny, zwracając jednocześnie uwagę na elementy lokalne. W Radiu Płońsk pracuje kilku prezenterów i dziennikarzy, którzy prowadzą własne audycje w różne dni tygodnia.

Słuchając Radia Płońsk online można usłyszeć nie tylko najnowsze wiadomości lokalne, ale również prognozę pogody, wysłuchać wywiadu z ciekawymi ludźmi. Fani dobrej muzyki również znajdą tu coś dla siebie. Radio Płońsk nawiązało owocną współpracę z POPRadiem, w efekcie czego utworzona zostało RADIOlokacja i w piątkowy wieczór można posłuchać audycji muzycznej, która jest nadawana na obu antenach.

Częstotliwości Radio Płońsk 93.6 FM

  • Płońsk: 93.6 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Płońsk
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *