Jeśli transmisja online na żywo stacji Polskie Radio 24 nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Polskie Radio 24

5/5 - (1 vote)

Polskie Radio 24 działa od 2010 roku. Za jej założyciela uznawana jest Informacyjna Agencja Radiowa, która działała w Ramach Polskiego Radia. Przez pierwsze trzy lata swojej działalności Polskie Radio 24 funkcjonowało jako radio internetowe. Dopiero na początku października 2013 roku weszło ono do radioodbiorników naziemnej radiofonii cyfrowej DAB+. Kolejne trzy lata działalności radia bazowało głównie na koncesji z 2013 roku. Data 1 września 2016 roku jest bardzo ważna dla Polskiego Radia 24, gdyż to właśnie wtedy przejęło częstotliwości UKF, na których do tej pory nadawała młodzieżowa Czwórka, zmieniając jednocześnie nazwę na Program IV Polskie Radio 24. Mimo zmiany nazwy prezenterzy w dalszym ciągu posługiwali się nazwą skróconą – Polskie Radio 24. Pod koniec 2016 roku stacja zaczęła być dostępna również w HbbTV. Funkcję redaktora naczelnego w Polskim Radiu 24 pełni Paweł Badzio.

Polskie Radio 24 nadaje przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nadawane w nim są serwisy informacyjne IAR, ciekawe wywiady z różnymi gośćmi, ekspertami, czy zagranicznymi korespondentami. W serwisach informacyjnych, które często goszczą na antenie radia można usłyszeć informacje zarówno z kraju, jak i ze świata. Każdego dnia w programie pojawiają się rozmowy z ciekawymi ludźmi, wiadomości, a wieczory poświęcone są podsumowaniu całego dnia i audycjom tematycznym. W weekendy pojawiają się audycje autorskie o tematyce motoryzacyjnej, wojskowej, poruszające zagadnienia z dziedzin sportu, gospodarki i nowych technologii. Poza nowinkami ze świata i kraju, Polskie Radio 24 daje możliwość posłuchania dobrej muzyki. Grane są zarówno utwory polskie, zagraniczne, starsze i nowsze, dla każdego znajdzie się coś miłego.

Posłuchaj także: Jedynki polskiego radia oraz Dwójki polskiego radia

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Polskie Radio 24
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *