Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Sochaczew nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Sochaczew

5/5 - (1 vote)

Radio Sochaczew swoje nadawanie rozpoczęło 6 marca w 1993 roku, początkowo stacja działała pod inną nazwą Radio FAMA oraz w innej lokalizacji. Jednak od początku nadawania audycji radiowych główną grupą słuchaczy byli mieszkańcy Sochaczewa i okolic. Audycje radiowe mają przede wszystkim dostarczać najnowszych i sprawdzonych informacji z życia mieszkańców oraz serwować im najlepszą muzykę. Pierwsze audycje stacji radiowej FAMA dostępne było na częstotliwości 67,34 FM, następnie audycje dostępne były także górnym paśmie UKF – 88,6 FM. Aktualnie radio Sochaczew od 1995 roku nadaje na częstotliwości 94,9 FM.

Radio Sochaczew 94,9 FM – Jeszcze więcej muzyki

Radio Sochaczew jest rozgłośnią lokalną, nastawioną na relacjonowanie najważniejszych wydarzeń w regionie, dostarczenie rzetelnych informacji oraz dobrej muzyki mieszkańcom Sochaczewa i okolicznych miejscowości.

Częstotliwości Radio Sochaczew

  • Sochaczew: 94.9 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Sochaczew
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *