Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Szczecin nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Szczecin

5/5 - (1 vote)

Historii Radia Szczecin można doszukiwać się w pierwszych polskich radiowęzłach, które to powstawały na terenach odzyskanych w roku 1945. Polskie Radio Szczecin jest jedną z 17 samodzielnych rozgłośni publicznych Polskiego Radia, które realizują odrębne programy regionalne nadawane na obszarach różnych województw. Radio jest spółką akcyjną, której całkowite udziały należą do Skarbu Państwa. Polskie Radio Szczecin to jedna z rozgłośni współtworzących od 2008 roku europejską sieć radiową Euronet.

Radio Szczecin częstotliwości

Sygnał radia nadawany jest na falach UKF z kilku oddziałów. Częstotliwości nadawania analogowego wyglądają w sposób następujący: Szczecin – 92,0 MHZ, Szczecin Police – 94,4 MHz, Kołobrzeg 98,7 MHz, Świnoujście – 106,3 MHz.

  • Kołobrzeg – 98.7 FM
  • Świnoujście – 106.3 FM
  • Szczecin – 92.0 FM
  • Szczecin – 94.4 FM

Programy nadawane przez Radio szczecin docierają do całego województwa zachodniopomorskiego, a także województw ościennych i na tereny przygraniczne Niemiec. Grupą docelową radia są lokalni odbiorcy w średnim wieku. Program radia obejmuje informacje z regionu, muzykę pop, a także nadawane są audycje z muzyką klasyczną. Popularnymi programami będącymi wizytówką Radia Szczecin są audycje „Studio Bałtyk” oraz audycja plenerowa „Złote Piaski”.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Szczecin
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *