Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Gorzów nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Gorzów

5/5 - (1 vote)

Radio Gorzów nadaje na częstotliwości 95,6 FM, ale można też go słuchać online. Wcześniej Radio Gorzów nosiło nazwę Radio Miejskie Gorzów, następnie nazwa została zmieniona na RMG 95,6 FM. Nazwa Radio Gorzów była wówczas zarezerwowana dla diecezjalnej rozgłośni, jednak uległo to zmianie i od 21 kwietnia 2012 roku radio działa pod nazwą Radio Gorzów.

Radio ma charakter lokalny i nadaje głównie w Gorzowie Wielkopolskim. Zaliczane jest ono do struktur Polskiego Radia – Radia Zachód, którego siedziba znajduje się w Zielonej Górze. 

Radio zaczęło nadawać 18 grudnia 2000 roku, wówczas było ono jedynie oddziałem Radia Zachód. Początkowo radio nadawało 8 godzin całkowicie własnego programu, w przez resztę czasu był nadawany program Radia Zachód. Taki podział czasu antenowego trwał kilka lat, aż do 20 kwietnia 2007 roku, od kiedy to Radio Gorzów przez całą dobę nadaje swój własny program.

Radio Gorzów jest lokalnym radiem, skierowanym do słuchaczy w przedziale wiekowym 15-49 lat. W programie można usłyszeć informacje z regionu i ze świata, informacje drogowe, prognozę pogody, trochę publicystki, a także dużą dawkę dobrej muzyki. Radio Gorzów podkreśla, że jest wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców. 

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Gorzów
Dodaj komentarz 1
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *