Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Zielona Góra nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Zielona Góra

5/5 - (1 vote)

Radio Zielona Góra jest lokalnym radiem nadającym na terenie Zielonej Góry. Radio Zielona Góra działa w strukturze Radia Zachód, które jest częścią Polskiego Radia. Program Radia Zielona Góra emitowany jest od 5 września 1995 roku. Radio nadaje na częstotliwości 97,1 MHz. Niektóre z audycji można słuchać także w Radiu Zachód. Oba radia posiadają wspólne pasmo. Według koncesji Radio Zielona Góra nadaje program lokalny, który jest skierowany do mieszkańców Zielonej Góry. W rzeczywistości zasięg słuchalności radia jest dużo większy, Radia Zielona Góra można słuchać w Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli, a także Sulechowie. Ponadto radio może być słuchane także przez mieszkańców Poznania i wschodniej części Niemiec.

Na redakcję Radia Zielona Góra składa się kilkanaście osób. Funkcję prezesa pełni Piotr Bednarek. Zespół radia przygotowuje codzienny, trwający 24 godziny program. Radio Zielona Góry nie ogranicza się wyłącznie do muzyki, na antenie można również usłyszeć serwisy informacyjne, relacje z ważnych wydarzeń sportowych, magazyny kulturalne i publicystyczne, a także audycje rozrywkowe. Do popularnych programów Radia Zielona Góra można zaliczyć takie audycje jak: Nocne marki; Dobry początek dnia; Dzień w liczbach; Gramy to!; Moc kultury; 2Kółka; Coś na ząb; Alfabet miasta; Dogrywka; Bez pośpiechu; Babski wieczór; Same dobre!

Częstotliwości Radio Zielona Góra

  • Zielona Góra: 97.1 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Zielona Góra
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *