Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Jura nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Jura

5/5 - (1 vote)

Radio Jura jest lokalną stacją radiową, nadającą na częstotliwości 93,8 MHz z Częstochowy. Radio nadaje w formacie EHR, czyli European Hit Radio. Nadajnik znajduje się na kominie Zakładu Elektroenergetycznego ELSEN mieszczącego się przy ul. Kokosowej. Radio Jura należy do spółki Radio 90 FM z Rybnika.

Koncesja została nadana w lipcu 2010 roku. Od listopada 2010 radio prowadziło testy, dlatego też nadawanie nie było regularne. Pełną parą Radio Jura ruszyło 10 stycznia 2011 roku. Funkcję redaktora naczelnego pełni Andrzej Mielimonka, będący jednoczenie prezesem zarządu spółki Radio 90 i prezesem Multimedia Sp. z o.o. 

Radio Jura tworzy program skierowany do osób między 20 a 45 rokiem życia, zamieszkujących Częstochowę i pobliskie tereny. W radiu nie brakuje wiadomości lokalnych i najnowszych informacji z regionu. Ponadto słuchacze mogą brać udział w licznych konkursach, a także mają możliwość pozdrawiania za pośrednictwem anteny znajomych i rodziny. Największą popularnością cieszą się takie programy jak: „Dzień dobry Częstochowo!”, „Moje miasto, moje radio, popołudnie w radiu Jura”, „Wieczór reporterów w radiu Jura”. Na antenie nie brakuje również wywiadów z ciekawymi i znanymi osobami. Wszystko to jest przeplatane dobrą dawką muzyki. W radiu można usłyszeć bardzo znane, jak i mniej znane utwory lat 80. i 90., a także najnowsze hity i przeboje polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. 

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Jura
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *