Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio RAM nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio RAM

5/5 - (1 vote)

Nazwa radia RAM jest skrótem od Radio – Aktywne – Miasto. Radio to jest miejską, regionalną rozgłośnią, która należy do spółki Polskiego Radia. Radio RAM działa na terenie Wrocławia i okolic. Zarówno marka, jak i podmiot odpowiedzialny za działanie Radia RAM należą do Radia Wrocław S.A. Radio RAM nadaje na częstotliwości 89,8 FM.

Radio RAM nadaje swój program przez całą dobę od 6 grudnia 2000 roku. Słuchacze w radiu RAM mogą usłyszeć kilka różnych gatunków muzycznych m.in.: funk, smooth jazz, soul, latino, world music, lounge oraz indie pop. W programie radia RAM znaleźć można także wiadomości lokalne, informacje na temat społeczności lokalnej, a także ofertę kulturalną Wrocławia. W ramówce radia RAM słuchacze mogą również znaleźć: Podróże z Radiem RAM, futuRAM – rozmowy o nowych technologiach, Dzień dobry we Wrocławiu, Więcej Wrocławia, Dzieje się we Wrocławiu, Muzyczny Wrocław i inne. Co roku przez radio RAM wydawana jest płyta z serii „RAM Cafe”, która stanowi połącznie muzyki obecnej na antenie. Osobą odpowiedzialną za płyty jest Piotr Bartyś, który jest szefem muzycznym radia RAM. Aktualnie szefem radia jest Monika Jaworska.

Częstotliwości Radio RAM

  • Wrocław: 89.8 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio RAM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *