Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Września nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Września

5/5 - (2 votes)

Radio Września jest regionalną rozgłośnią radiową, która należy do Adama Goclika. Radio Września działa na terenie Wrześni od 23 lutego 2015 roku. Radio nadawane jest na częstotliwości 93,7 MHz. Przez radio nadawana jest głównie muzyka, i to muzyka różnego gatunku. Na antenie poruszane są również inne tematy, słuchacze mogą usłyszeć informacje z regionu, a także aktualności dotyczące sportu, kultury, czy zdrowia. W Radiu Września poruszane są tematy dotyczące turystyki i religii.

Stałym punktem ramówki Radia Września jest audycja muzyczna o nazwie WINDA, chodzi oczywiście o listę przebojów. Słuchacze mają wpływ na to jak wygląda ta lista, gdyż mogą oni głosować na swoje ulubione utwory za pośrednictwem Internetu, albo SMS-ów. Ogromną popularnością wśród słuchaczy cieszy się zabawa „Ja cię kręcę!”. Polega ona na tym, że słuchacze zgłaszają osoby, którym prowadzący audycję ma robić telefoniczny żart. W ramówce Radia Września można również znaleźć takie programy jak: Gościniec, Zakochani w okolicy, Hity z Marka satelity, Klubowa strona Wrześni, Cztery pory roku, Zdrowie na czasie, Magazyn sportowy, Czytaj z nami, Religia, Turystyczny szlak, Świat dziecka i wiele innych. Ekipa Radia Września składa się głównie z młodych osób, będących profesjonalnymi dziennikarzami.

Częstotliwość: Września – 93.7 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Września
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *