Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Vanessa nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Vanessa

5/5 - (1 vote)

Radio Vanessa jest przykładem lokalnej stacji radiowej, której zasięg nie jest zbyt duży. Radio działa od 5 czerwca 1994 roku i jego siedziba mieści się w Raciborzu. Stacja nadaje na dwóch częstotliwościach, dzięki czemu zwiększa swój zasięg i poza Raciborzem, dostępna jest również w najbliższej okolicy. Mieszkańcy Raciborza mogą słuchać radia Vanessa na częstotliwości 100,3 MHz, a Krapkowic na częstotliwości 95,8 MHz. Ponadto Radio Vanessa dostępnej jest także w internecie. Na stanowisku redaktora naczelnego zasiada Jacek Folęga, a funkcję prezesa radia pełni Radosław Łazarczyk.

Radio Vanessa kieruje się hasłem „Mnóstwo Nowej Muzyki”. Poza krótkimi blokami informacyjnymi, w radiu można posłuchać różnych gatunków współczesnej muzyki, dzięki czemu radio zyskało rzeszę wiernych słuchaczy. W radiu pojawia się wiele ciekawych audycji m.in. „Eko Sfera” poświęcona ochronie środowiska, w której poruszane są tematy dotyczące tego jak zadbać o środowisko i jak naprawić szkody, które człowiek wyrządził środowisku. Kolejną ciekawą audycją jest „Dzieci mówią”, podczas której można spojrzeć na świat oczami dziecka. Niezwykle istotną pozycją w programie Radia Vanessa jest magazyn zatytułowany „Podaj rękę”, gdzie poruszane są tematy ważne dla osób niepełnosprawnych i osób starszych, i takie które ich najbardziej interesują. Ta audycja gromadzi przed odbiornikami bardzo dużą grupę słuchaczy.

Częstotliwości Radio Vanessa FM

  • Racibórz: 100.3 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Vanessa
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *