Jeśli transmisja online na żywo stacji Trendy Radio nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Trendy Radio

5/5 - (1 vote)

Trendy Radio to w pełni komercyjna stacja radiowa, należąca do Trendy Media Mikoś i Jedziniak spółka jawna. Stacja nadawanie audycji rozpoczęła w marcu 2014 roku. Jednak za datę założenia radia uznaje się 28 kwietnia 2014 roku. Siedziba Trendy Radia mieści się w Krośnie przy ul. Rynek 25. Stanowisko prezesa zostało obsadzone przez Marcina Mikosia i Józefa Jedziniaka. 

Zasięg radia ogranicza się do terenów podkarpacia i małopolski. Radio skupia się na nadawaniu audycji poruszających lokalną tematykę. Radio za grupę docelową obrało sobie słuchaczy między 20 a 60 rokiem życia. Poza ważnymi informacjami, w radiu można posłuchać różnorodnej muzyki poczynając od największych hitów lat 80. i 90., po muzykę dance, rock, disco, a także obecne hity. Znajdzie się coś również dla fanów muzyki klasycznej, która jest puszczana w radiu po północy. 

Trendy Radia można słuchać na dwóch częstotliwościach:

  • 101,9 MHz w Krośnie, Jaśle, Gorlicy, Tarnowie i Dębicy
  • 95,2 MHz w Sanoku, Lesku, Brzozowie i Ustrzykach Dolnych.

W roku 2018 zasięg stacji został rozszerzony, dzięki temu, że stacja jest dostępna w multipleksie Diecezji Tarnowskiej i multipleksie Radia Andrychów. Trendy Radia można słuchać również w internecie. 

Bardzo dużą popularnością cieszy się program „Godzina z samorządem”, podczas którego prowadzone są rozmowy i poruszane problemy samorządów południowo-wschodniej Polski. Drugim programem o dużej słuchalności jest audycja „Z Treny Radio wiesz więcej”, w trakcie której słuchacze mogą zadawać pytania prawdziwym ekspertom z danej dziedziny. Słuchaczom przypadła również do gustu „Trendy lista”, czy „Retro lista”. Dziennikarze radio dokładają wszelkich starań, aby program był zarówno ciekawy, jak przyjemny. 

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Trendy Radio
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *