Jeśli transmisja online na żywo stacji RDN Małopolska nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

RDN Małopolska

5/5 - (1 vote)

RDN Małopolska to radio katolickie, zlokalizowane w południowej Polsce. Rozgłośnia diecezji tarnowskiej powstała w roku 1993. Jej inicjatorem był Józef Życiński. Pierwszym dyrektorem radia był ks. Ryszard Piasecki. Obecnie na stanowisku dyrektora zasiada ks. Piotr Adamczyk. RDN Małopolska nadaje przez całą dobę. Program nadawany przez radio adresowany jest przede wszystkim do słuchaczy części województwa małopolskiego oraz podkarpackiego.

Radio RDN Małopolska to radio informacyjno-muzyczne, lokalne radio opiniotwórcze i nowoczesne radio ewangeliczne. Na program radia RDN Małopolska składają się programy informacyjne, publicystyczne, ewangelizacyjno-religijne, edukacyjno-kulturalne, a także muzyczno-rozrywkowe. Najbardziej znanymi audycjami w radiu RDN Małopolska są: Folkowa Lista Przebojów, Playlista nieoczywista, Lista z Mocą, Wieczór pod gwiazdami, Puls regionu, Muzyka filmowych hitów, Granda lista i inne. Ponadto radio RDN Małopolska „na żywo” transmituje mecze żużlowców Unii Tarnów, a także jest patronem większości wydarzeń kulturalnych, które odbywają się w regionie. Dzięki temu radio RDN Małopolska trafia do bardzo szerokiego grona odbiorców.

RDN Małopolska – częstotliwości

Na terenie diecezji tarnowskiej radia można słuchać na czterech częstotliwościach: 103,6 FM, 101,2 FM, 88,3 FM, a także 105,1 FM. Ponadto radia RDN Małopolska można również słuchać online.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


RDN Małopolska
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *