Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Bercik nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Bercik Silesia

5/5 - (3 votes)

Radio Bercik zostało utworzone w roku 2007. Założył je Berni Servus, który jest także prezenterem radia. Poza nim radio posiada 11 innych prezenterów, którzy zostali przedstawieni na stronie radia Bercik Silesia. Radio skupia się przede wszystkim na graniu muzyki śląskiej. Radio Bercik stara się popularyzować śląską kulturę i muzykę. Radio może być słuchane nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech i innych krajach Europy. Ponadto radio współpracuje z Parafią Św. Marii Magdaleny w Dobrodzieniu, z której to w niedziele transmitowane są msze święte.

Od 5 lipca 2009 patronatem „Radia Bercik Silesia” jest związek „Kulturvereinigung Bercik – Silesia e.V.”. Radio Bercik Silesia posiada niemieckie licencje radiowe – Gema i GVL.

Strona Radia Bercik jest napisana w gwarze śląskiej. Można na niej znaleźć ramówkę radia na cały tydzień. Każdy może się dowiedzieć kiedy będzie nadawana audycja, która go interesuje. Słuchacze mogą wybierać z takich audycji radiowych jak: Duzo granio bez godanio, Muzyczka dlo Wos cały czas gro, Przynosza dobra launa, Wesolu bercikowy torg, Weekendowo muza, Grej muzyczko grej, Prosto z Bercipilota i wiele innych.
Radio jest wspierane finansowo przez wielu, różnych ludzi. Pozawala to na utrzymanie serwera, zaś redakcja deklaruje, że za udział w audycjach nie uzyskuje żadnego wynagrodzenia, a robią to wyłącznie dla przyjemności.

Częstotliwości Radio Bercik Silesia

  • audycje nadawane są przez internet

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Bercik Silesia
Dodaj komentarz 1
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *


bonislawskizdzislaw122@gmail.com

Pozdrawiam prowadzocego i wszystkich w radyiku Zdzisław z Wyszkowa jesteście super