Jeśli transmisja online na żywo stacji Twoja Polska Stacja nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Twoja Polska Stacja

5/5 - (1 vote)

Twoja Polska Stacja – to stacja radiowa, które charakteryzuje się oryginalnością i niepowtarzalnością. Radio Twoja Polska Stacja zostało założone 9 września 2018 roku, od początku stacja skupiała się na nadawaniu tylko polskich utworów muzycznych. Stacja nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny, dla każdego słuchacza znajdzie się odpowiednia i znana muzyka. W radiu Twoja Polska Stacja usłyszymy między innymi utwory z gatunków muzycznych taki jak: rock, hip-hop, disco polo, jazz, czy muzyki ludowej. Dzięki różnorodnej muzyce grono słuchaczy stale się poszerza. Oprócz młodych słuchaczy radio cieszy się dużą popularnością wśród osób starszych. To właśnie oni mają możliwość posłuchania najlepszych kawałków z lat 80. Radio Twoja Polska Stacja nadaje na częstotliwości 101.9 FM w Częstochowie i okolicznych gminach, radio możemy także posłuchać w internecie na oficjalnej stronie radia.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Twoja Polska Stacja
Dodaj komentarz 1
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *


Romuald

Piknie grocie jeno na zygorku sie nie znocie. Pozdrawia gorol bagienny z okolic gm. Mstów. Dużo zdrowia i pomyślności w NOWYM ROKU.