reaklam

Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio 5 nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio 5

5/5 - (1 vote)

Radio 5 to kolejne radio internetowe o charakterze regionalnym, audycja nadawana jest z siedziby radia w Suwałkach oraz Ełku. Każda z rozgłośni posiada własną ramówkę, program oraz prowadzących. Radio Piątka uruchomione zostało 1 marca 1991 roku, w kolejnych latach radio zyskało na zasięgu udostępniając częstotliwość na okoliczne miejscowości (Augustów, Giżycko, Olecko czy Sejny). W internecie także mamy możliwość posłuchania znakomitej muzyki dzięki portalowi radio5.

Każde radio regionalne posiada swój serwis informacyjny, który ma docierać do mieszkańców okolicznych miast, który zainteresowani są wiadomościami z regionu. Nieodłącznym elementem każdego radia internetowego jest muzyka, w radiu 5 usłyszmy przede wszystkim najnowsze hity radiowe.

Prowadzącymi w radiu 5 Suwałki są między innymi Szymon Kozicz, Daniel Bobrowski, Michał Żukowski czy Diana Kotarska. Natomiast w radiu 5 Ełk mamy przyjemność usłyszeć: Monika Tyszkiewicz, Tomasz Suchocki, Arkadiusz Sikora, Adam Tołkacz oraz Julia Wyrzykowska.

Radio 5 Częstotliwości

  • Augustów – 97.7 FM
  • Elk – 102.6 FM
  • Giżycko – 93.5 FM
  • Gołdap – 107.5 FM
  • Olecko – 94.1 FM
  • Sejny – 99.8 FM
  • Suwałki – 91.2 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio 5
Dodaj komentarz 1
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *


Dorota

Pozdrowionka dla calej rodziny i znajomych, Dorota z Leicester 😃