Jeśli transmisja online na żywo stacji Open FM nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Open FM

5/5 - (1 vote)
Open FM to platforma internetowa z radiami oraz tematycznymi audycjami. W ofercie strony Open.fm znajduje się ponad 100 stacji, staranie wyselekcjonowanym i podzielonym według brzmienia i gatunku muzycznego. Serwis powstał  8 marca 2006 roku, radio początkowo było dostępne wyłącznie dla użytkowników w aplikacji Gadu-Gadu. W Open FM znajdziemy wiele stacji tematycznych, z pewnością każdy słuchacz znajdzie coś interesującego dla siebie. Największą popularnością cieszą się audycje 100% Hits, Impreza oraz #popularne. Wszystkie audycje radiowe podzielone są na odpowiednie kategorie:  Na cały dzień, dla dzieci, Alternatywa, Sport czy Hip-Hop/R’n’B. Open FM mamy możliwość słuchania z poziomu przeglądarki internetowej lub za pomocą dedykowanego programu na komputer. Radio dostępne jest także na telefony z systemem Android lub iOS, aby móc słuchać radia podczas uprawiania sportu czy długiej podróży.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Open FM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *