Radio Asfalt

5/5 - (1 vote)

Radio zakończyło swoją działalność!

Radio Asfalt jest oficjalną rozgłośnią wytwórni Asfalt Records. Radio Asfalt nadaje, a tak naprawdę streamuje przez całą dobę. Radio Asfalt jest dostępne za pośrednictwem YouTube. Słuchacze mają możliwość słuchania Radia Asfalt przez Internet, wystarczy posiadać domowy komputer. Ponadto Radio Asfalt może być również słuchane na smartfonach, wykorzystując w tym celu oficjalną aplikację radia. W Radiu Asfalt można słuchać nie tylko muzyki twórców, którzy są wydawani przez Asfalt Records, ale również można usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat artystów i przeglądać galerię ze zdjęciami.

Radio Asfalt dużą uwagę przykłada do tego, aby stare utwory były traktowane tak samo jak nowe utwory. Grupa docelowa Radia Asfalt jest mocno zróżnicowana. Słuchają go osoby w różnym wieku. Z myślą o wszystkich słuchaczach Radio Asfalt cały czas uzupełnia bazę utworów i ją powiększa. Bardzo ważna jest również sama jakość dźwięku.

Wytwórnia zajmowała się takimi znanymi ekipami jak Rasmentalism, O.S.T.R., Mz Kliyo, Łono, Fisz Emade i inni. Radio Asfalt nadaje również muzykę mniej znanych formacji i artystów, dzięki czemu słuchacze mogą odkrywać całkiem nową muzykę i nowych wykonawców. Radio Asfalt jest dla wszystkich miłośników hip-hopu. Radio Asfalt dzięki odbiorowi mobilnemu może być słuchany przez wszystkich i wszędzie, praktycznie na całym świecie.


Radio Asfalt
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *