Jeśli transmisja online na żywo stacji Twoje Radio nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Twoje Radio Stargard

4.8/5 - (151 votes)

Twoje Radio za cel stawia sobie rozszerzanie słuchalności radia na nowe lokalizacje. Od samego początku funkcjonowania radia słuchacze byli stawiani na pierwszym miejscu.

Twoje Radio skupia się na nadawaniu muzyki dance, hip-hop, gdyż chce ono trafić do młodych ludzi. W radiu można usłyszeć również utwory pop oraz utwory z pogranicza rocka. Ponadto radio stawia na lokalne wiadomości. Twoje Radio często pełni rolę patrona wydarzeń odbywających się w okolicy. Radio chętnie bierze udział, albo samo inicjuje ciekawe projekty, przykładem tego typu projektów są: „Bezpiecznie na drodze z Twoim Radiem”, albo „Wokół nas z Twoim Radiem”. W tygodniu w ramówce radia pojawiają się następujące programy: Noc z Twoim Radiem; Dzień dobry!; Gość dnia; Twój dzień oraz Na Twojej Fali. W soboty dużą popularnością cieszą się takie programy jak: Tydzień z głowy; Sposób na weekend, albo Dance Mix. Z kolei w niedzielę słuchacze mogą się relaksować przy audycjach: Twoje radio na językach; Urwisowo; Sposób na weekend – Koncert życzeń, albo Sposób na weekend – więcej sportu.

Twoje Radio nadaje na częstotliwości 90,3 FM. Pierwsza audycja została nadana dokładnie 15 maja 2014 roku o godzinie 15:15. Początkowo funkcjonowała nazwa Radio Stargard, jednak bardzo dynamiczny rozwój i chęć rozszerzania zasięgu, sprawiły, że nazwa uległa zmianie i zaczęła funkcjonować nazwa Twoje Radio. Twoje Radio z uwagi na dawną nazwę jest oczywiście słyszane w powiecie stargardzkim, a także w części powiatu choszczeńskiego i pyrzyckiego, jak również w Internecie. Stopniowo Twoje Radio zaczęło nadawać na innych obszarach i innych częstotliwościach. W czerwcu 2018 roku radio zaczęło nadawać w Myśliborzu na częstotliwości 97,4 FM, a we wrześniu w Koszalinie na częstotliwości 94,7 FM. W planach stacji było również rozpoczęcie nadawania programu w Świnoujściu na częstotliwości 99,5 FM. Twoje Radia może być słuchane w wielu lokalizacjach, jego zasięg pokrywa teren Pomorza Zachodniego.

Częstotliwości Twoje Radio

  • Koszalin: 94.7 FM
  • Myślibórz: 97.4 FM
  • Stargard Szczeciński: 90.3 FM
  • Świnoujście: 99.5 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Twoje Radio Stargard
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *