Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Weekend FM nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Weekend FM

5/5 - (1 vote)

Radio Weekend to jedna z pierwszych komercyjnych rozgłośni radiowych, która powstała w kraju. Radio zaczęło nadawać w roku 1992 w Chojnicach. Koncesję na nadawanie Radiu Weekend przyznano w roku1994. Nazwa radia wzięła się stąd, że początkowo nadawało ono wyłącznie w weekendy. Obecnie rozgłośnia nadaje przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
W tradycyjnej formie Radio Weekend odbierane jest przez mieszkańców Człuchowa, Kościerzyna, Tucholi, Bytowa, Sępólna oraz przez osoby zamieszkujące okoliczne miejscowości. Radia można także słuchać za pomocą Internetu. Program stacji ma charakter lokalny. W roku 2017 KRRiT zgodziła się na zmianę nazwy z „Radio Weekend” na „WEEKEND FM”.

Częstotliwości radio Weekend FM

Stacje nadawcze zlokalizowane są w:

  • Chojnicach – 99,3 MHz;
  • Bytowie – 105,8 MHz;
  • Miastku – 87,8 MHz;
  • Kościerzynie – 91,7 MHz;
  • Sępólnie Krajeńskim – 92,6 MHz.

Ramówka – audycje i programy

W ciągu tygodnia ramówka stacji rozpoczynana jest audycją „Ranny Powstaniec”, nadawaną od godziny 6 do 10. W środy poranną audycję zamyka audycja „Motoweekend”, która trwa około 15 minut. Każdego dnia o godzinie 6:35 i 15:35 nadawane jest kalendarium. Jeśli słuchacze chcą poznać swój horoskop to muszą wiedzieć, że jest on nadawany dwa razy w ciągu dnia o godzinach: 6:20 i 13:20. W Radiu Weekend nadawana jest również lista przebojów – „Hit-Port”, od godziny 18 do 20. Hasło radia brzmi: „Zabierz Weekend na wakacje”.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Weekend FM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *