Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Wawa nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Wawa

4.7/5 - (3 votes)

Radio WAWA funkcjonuje dokładnie od 1 lutego 1992 roku. Na początku radio było nadawane wyłącznie na terenie Warszawy na częstotliwości 69,8 MHz, a później na częstotliwości 89,8 FM. Stacja została założona przez Wojciecha Reszczyńskiego i Krzysztofa Kiliana.
Radio to cechuje się tym, że za jego pośrednictwem można usłyszeć wyłącznie polską muzykę. Radio kieruje się hasłem „Najlepsze Polskie Hity”. Grupa docelowe, do której stara się dotrzeć radio jest dość szeroko, bo są to osoby od 15 do aż 75 lat, które lubią polską muzykę. Obecnie Radio WAWA jest siecią rozgłośni radiowych.

Częstotliwości Radia WAWA

 • Kraków 88,8 FM
 • Łódź 99,8 FM
 • Nowy Sącz 92,4 FM
 • Opole 105,7 FM
 • Ostrołęka 90,3 FM
 • Rzeszów 92,6 FM
 • Rzeszów 98,4 FM
 • Szczecin 93,2 FM
 • Toruń 96,7 FM
 • Warszawa 89,8 FM
 • Wrocław 105,5 FM

Słuchacze mają także możliwość słuchania radia WAWA przez internet. W radiu można słuchać nie tylko najnowszych utworów, nowych młodych, polskich artystów, ale również starsza aranżacje, a niekiedy nawet zapomnianą muzykę polskich legendarnych artystów.

Poza tym, że w Radiu WAWA słuchacze mogą spotkać się z dobrą muzyką, stacja gwarantuje również wszystkim dawkę pozytywnej energii, a wszystko za sprawą programu „z Parą od Rana”. Para prowadzących jest tak sympatyczna, że każdego dnia wszystkim słuchaczom aplikuje sporą dawkę optymizmu i dobrego humoru. Radio WAWA zawsze polska muzyka jest gwarancją na dobry i udany dzień. Do najpopularniejszych programów można zaliczyć „Dedektyw Inwektyw”, „6 po 6:00”, a także „Przebojowe małżeństwo”.

Radio WAWA należy do Grupy Radiowej Time. Funkcję dyrektora programowego pełni Anna Paluszek, szefem muzycznym jest Paweł Wiszniewski, a dyrektorek ds. promocji Grzegorz Tutkaj.

W aktualnej ramówce słuchacze mogą spotkać się z takimi programami jak: „Poranek Radia WAWA”, „Najlepsze Polskie Hity”, „Szczęśliwa 13”. „Słoneczne non stop polo”, „Weekend z Gwiazdą”. Jak widać oferta radia jest bardzo mocno rozbudowana, dlatego też każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Natomiast pasma weekendowe są prowadzone albo przez Rafała „Wodza” Wodzińskiego, Monikę Król, albo przez Maćka Maciejewskiego, bądź przez Piotra Jachima.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Wawa
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *