Słuchaj na żywo Radio Wawa

Wybierz radio internetowe:

Radio ZET Radio Złote Przeboje Open FM RMF FM
Radio Elka VOX FM Radio Park Radio 5
Meloradio Antyradio MUZO.FM Radio Eska
Eska Rock TOK FM Radio Lublin Radio Bielsko
Radio Wawa Radio Białystok Radio Trójka Radio Kraków
Radio Silesia Radio Afera Radio Plus Radio Szczecin
Radio Maryja Radio Kielce Radio Weekend FM RMF MAXX
RMF CLASSIC Radio Chilli ZET Radio Katowice Radio Warszawa
Radio Pogoda Radio Planeta Radio Jedynka Radio Dwójka
RDN Małopolska Radio Nakło Radio Alex Radio RAM
Radio Strefa FM Radio Bercik Radio Parada Radio Express
Radio Poznań Radio Leliwa Radio Zielona Góra Radio Fest
Radio Wnet Radio Łódź Radio Września Nasze Radio
Radio Olsztyn Radio SUD Radio eM Radio Kampus
Twoje Radio Radio CCM Radio Victoria Radio Rodzina
Radio Freee Radio Bon Ton Radio Niepokalanów Radio Asfalt
Radio Gra Toruń Radio Rekord FM Radio FARA Radio Kolor
Radio Zachód Radio Puławy 24 Radio Emaus Radio DOXA
Radio Zawiercie Radio Płońsk Radio Ostrowiec Radio 90
Radio Wrocław Polskie Radio Rzeszów Radio Vanessa Radio Racja
Radio VIA Polskie Radio 24 Radio Radom Konkret Radio
Radio Tczew Radio FAMA

Radio Wawa Online

Radio WAWA funkcjonuje dokładnie od 1 lutego 1992 roku. Na początku radio było nadawane wyłącznie na terenie Warszawy na częstotliwości 69,8 MHz, a później na częstotliwości 89,8 FM. Stacja została założona przez Wojciecha Reszczyńskiego i Krzysztofa Kiliana.
Radio to cechuje się tym, że za jego pośrednictwem można usłyszeć wyłącznie polską muzykę. Radio kieruje się hasłem „Najlepsze Polskie Hity”. Grupa docelowe, do której stara się dotrzeć radio jest dość szeroko, bo są to osoby od 15 do aż 75 lat, które lubią polską muzykę. Obecnie Radio WAWA jest siecią rozgłośni radiowych.

Częstotliwość online Radia Wawa

Radiostacja od roku 1998 nadawana jest na aż 13 częstotliwościach, które są dostępne w okolicach: Białegostoku – 88,6 MHz; Gdańska – 104,4 MHz; Gdyni – 105,6 MHz; Kielc – 95,5 MHz; Koszalina – 95,4 MHz; Krakowa – 107,0 MHz; Lublina – 106,1 MHz; Olsztyna – 94,7 MHz; Płocka – 90,4 MHz; Rzeszowa – 97,1 MHz; Siedlec – 91,3 MHz; Szczecina – 95,7 MHz; Zielonej Góry – 95,3 MHz. Od roku 2004 sygnał Radia WAWA była również dostępny w Katowicach – 95,5 MHz, Wrocławiu – 101,5 MHz oraz Łodzi – 90,1 MHz. Słuchacze mają także możliwość słuchania radia WAWA online. W radiu można słuchać nie tylko najnowszych utworów, nowych młodych, polskich artystów, ale również starsza aranżacje, a niekiedy nawet zapomnianą muzykę polskich legendarnych artystów.

Poza tym, że w Radiu WAWA słuchacze mogą spotkać się z dobrą muzyką, stacja gwarantuje również wszystkim dawkę pozytywnej energii, a wszystko za sprawą programu „z Parą od Rana”. Para prowadzących jest tak sympatyczna, że każdego dnia wszystkim słuchaczom aplikuje sporą dawkę optymizmu i dobrego humoru. Radio WAWA zawsze polska muzyka jest gwarancją na dobry i udany dzień. Do najpopularniejszych programów można zaliczyć „Dedektyw Inwektyw”, „6 po 6:00”, a także „Przebojowe małżeństwo”.

Radio WAWA należy do Grupy Radiowej Time. Funkcję dyrektora programowego pełni Anna Paluszek, szefem muzycznym jest Paweł Wiszniewski, a dyrektorek ds. promocji Grzegorz Tutkaj.

W aktualnej ramówce słuchacze mogą spotkać się z takimi programami jak: „Poranek Radia WAWA”, „Najlepsze Polskie Hity”, „Szczęśliwa 13”. „Słoneczne non stop polo”, „Weekend z Gwiazdą”. Jak widać oferta radia jest bardzo mocno rozbudowana, dlatego też każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Natomiast pasma weekendowe są prowadzone albo przez Rafała „Wodza” Wodzińskiego, Monikę Król, albo przez Maćka Maciejewskiego, bądź przez Piotra Jachima.

Kontakt z radiem internetowym Radio WAWA radio wawa

  • Telefon dla słuchaczy:  (22) 516-47-17
  • Siedziba radia: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
  • E-mail: program@wawa.com.pl
  • Słuchaj na żywo: http://www.eskago.pl/radio/wawa