Jeśli transmisja online na żywo stacji Nasze Radio nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Nasze Radio – Nasze.FM

5/5 - (1 vote)

Nasze Radio jest prywatną rozgłośnią radiową. Właścicielem stacji Nasze Radio jest Nasze Radio Sp. z o.o. Nadawanie programu przez stację Nasze Radio rozpoczęło się 18 listopada 1996 roku. Na początku radia można było słuchać na częstotliwości 70,4 MHz, jednak na chwilę obecną Nasze Radio nadaje na następujących częstotliwościach: Sieradz – 104,7 MHz, Zduńska Wola 92,1 MHz. Radia można słuchać na całym terenie byłego województwa sieradzkiego. Nasze Radio dostępne jest również w opcji on-line. Osobom słuchającym radia czas jest umilany dzięki temu, że można usłyszeć muzykę rozrywkową polską i zagraniczną.

Nasze Radio za grupę docelową obrało sobie przede wszystkim mieszkańców regionu, osoby które interesują się informacjami z regionu. W ramówce radia znajduje się wiele ciekawych programów. Każdego dnia można usłyszeć listę przebojów – Hit FM. O godzinie 6:00 rozpoczyna się Poranek z Naszym Radiem i trwa on aż do godziny 10:00. W tym czasie można usłyszeć informacje z kraju oraz ze świata, odbywa się przegląd prasy i portali internetowych. W ramówce można odnaleźć również takie programy, jak: Przebojowe przedpołudnie, Popołudniowa zmiana na fali, Przebojowe popołudnie, Gram RAP, Pogodny wieczór. Dla osób cierpiących na bezsenność dedykowany jest program LUNATYCY emitowany w radiu od godziny 23:00 do 5:00.

Nasze Radio 104,7 FM częstotliwości

  • Sieradz – 104.7 FM
  • Zduńska Wola – 92.1 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Nasze Radio – Nasze.FM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *