Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Żnin nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Żnin FM

5/5 - (1 vote)

Radio Żnin to kolejna lokalna stacja radiowa dostępna na terenie Pałuk, z możliwością odbioru radia przez internet. Audycje dostępne są na częstotliwości 96 MHz. Radio Żnin FM oficjalnie zostało uruchomione w 2010 roku przez założycieli Marcina Małeckiego, Barbarę Małecką oraz Pawła Wesołowskiego. Radio Żnin posiada także portal informacyjny na temat wydarzeń ze Żnina oraz okolic, stanowi on uzupełnienie ramówki i audycji w radiu internetowym.

Najpopularniejszymi audycjami dostępnymi w radiu Żnin są przede wszystkim Gość radia, Serce w plecaku, Felieton historyczny, Gra słów, Nastrój się na książkę, Jasna strona czarnej muzyki, Muzyczne przeboje wszech czasów oraz Prywatka z radiem Żnin FM. Ramówka stacji oraz jej audycje skierowane są głównie do osób młodych.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Żnin FM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *