Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Bielsko nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Bielsko

5/5 - (1 vote)

Radio Bielsko uruchomiło swoją działalność w roku 1994, dokładnie 28 sierpnia w samo południe. Było ono jedną z pierwszych lokalnych, a zarazem komercyjnych rozgłośni radiowych, znajdujących się w Bielsku-Białej. Radio Bielsko online jest skierowane do osób, które są ciekawe co się dzieje w ich regionie i chcą posłuchać muzyki pop.

Słuchacze radia bielsko mogą szybko dowiedzieć się co się dzieje na Podbeskidziu. W radiu online można usłyszeć przede wszystkim muzykę rozrywkową i popularną. Poza muzyką w radiu nadawane są informacje z najbliższego regionu, kraju i z całego świata. Dostępne są także relacje, wywiady i oferty pracy dostępne na Podbeskidziu. W radiu Bielsko emitowany jest także blok „Jarmark Radia Bielsko”, gdzie dostępne są oferty kupna i sprzedaży. Za najważniejsze audycje dostępne w ofercie Radia Bielsko uważa się: Wiadomości, Codzienną Listę Przebojów (CLP), Koncert życzeń z kwiatkiem, Muzyczne Marzenia, a także Strefę 80. Popularną audycją jest także „Radio Bielsko”, które jest skierowane do osób szukających drugiej połówki.

Częstotliwości radio Bielsko

Radio posiada kilka stacji nadawczych, które są zlokalizowane na: Górze Szyndzielni – 106,7 MHz; Ustroniu/Górze Czantorii – 103,3 MHz; Wiśle/Skrzycznie – 99,9 MHz. Dzięki tym nadajnikom Radia Bielsko mogą słuchać nie tylko osoby z okolic Bielska-Białej i Żywca, ale również osoby zamieszkujące aglomeracje górnośląską i zachodnią Małopolskę, aż po Kraków. Radio Bielsko swoim zasięgiem obejmuje niemalże wszystkie tereny dawnego województwa bielskiego.

  • Bielsko-Biała – 106.7 FM
  • Ustroń – 103.3 FM
  • Wisła – 103.3 FM
  • Żywiec – 99.9 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Bielsko
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *