Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Express nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Express

5/5 - (1 vote)

Radio Express FM nadaje od 2 września 2006 roku. Powstało ono na bazie pszczyńskiego radia Mega FM, które pojawiło się już w roku 1996. Początkowo siedziba rozgłośni mieściła się w Pszczynie, a w roku 2006 przeniesiono ją do Tychów. Radio z biegiem czasu powoli zmieniało profil muzyczny oraz ilość nadawanych informacji. Radio Express FM to polska komercyjna stacja radiowa, która nadaje na aglomerację katowicką. W roku 2007 siedziba stacji została przeniesiona do Bielska-Białej, gdzie stanowisko redaktora naczelnego objął Jakub Mazur.

Radio Express FM nadaje na częstotliwości 92,3 MHz, z mocą ERP 1 kW, w pol. V. Nadajnik znajduje się na 200 m kominie Elektrowni Łaziska, który mieści się w Łaziskach Górnych.

Na chwilę obecną Radio Express FM skupia się na muzyce i informacjach lokalnych. Poza wiadomościami i prognozą pogody oraz sportem słuchacze mogą wybierać z takich audycji jak: Mega Biba, Byle do rana, Jarmark, Express Przebojów, Statki, Gość radia EXPRESS FM, Imprezowanie w eterze, Disco Lista, Z kina wzięte. Zainteresowani mogą również słuchać felietonów Piotra Filasa. Właścicielem Radia Express jest Jerzy Handzlik, a na stanowisku prezesa zasiada Wiesława Maciejczak.

Częstotliwości Radio Express

  • Pszczyna: 92.3 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Express
Dodaj komentarz 1
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *


Andrzej

Proszę o włączenie programu automatycznie w radiu AM FM program radio express tam gdzie jest radio zet lub inny program
radio muzyczne pilne bardzo prosze