Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio GRA Toruń nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio GRA Toruń

5/5 - (1 vote)

Radio Gra Toruń zostało utworzone 1 października 1993 roku w Toruniu i posiada profil CHR. Zostało ono założone przez grupę dziennikarzy, którzy wcześniej pracowali w Radiu Toruń, mowa o Zbigniewie Ostrowskim, Katarzynie Łukomskiej, Przemysławie Sikorskim i Piotrze Majewskim. Od roku 1995 Radio Gra Toruń nadaje na częstotliwości 88,8 MHz. Pierwszym prezesem i redaktorem naczelnym radia był Zbigniew Ostrowski. Obecnie na stanowisku redaktora naczelnego zasiada Tomasz Kaczyński. Toruńskiego Radia Gra można słuchać nie tylko na terenie Torunia, ale również na obszarze Inowrocławia, Świecia oraz Włocławka. Ponadto słuchacze mogą odbierać radio przez aplikację internetową.

Radio Gra Toruń skupia się przede wszystkim na nadawaniu aktualnych informacji i energetycznej muzyki przez 24 godziny na dobę. Za grupę docelową radio obrało sobie głównie młodych ludzi mieszkających w Toruniu, którzy chcą każdego dnia zdobyć informacje na temat najciekawszych wydarzeń w mieście. W radiu Gra Toruń można usłyszeć rzetelne i sprawdzone informacje o aktualnych wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych, czy politycznych odbywających się w Toruniu i najbliższej okolicy. Radio nie pomija jednak najważniejszych informacji z kraju i ze świata. W ramówce Radia Gra Toruń można znaleźć cztery główne programy. Od godziny 6:00 do 11:00 można usłyszeć „Dzień Dobry Toruń” i dowiedzieć się co słychać na toruńskich drogach i co się dzieje w mieście, informacje te przeplatane są muzyką i porcją dobrego humoru. Kolejną audycją trwającą od 11:00 do 12:00 jest „Dobrze Zagrane”. Następnie w programie radia pojawia się „Moje Miasto Moje Radio”, program trwa od godziny 12:00do 17:00. Wracając z pracy warto w samochodzie włączyć radio, gdyż na antenie pojawiają się informacje o korkach, awariach i zasadzkach czyhających na kierowców. Ponadto można się zrelaksować przy porcji dobrej muzyki. Czwartym stałym programem w ramówce radia jest „Po Godzinach” (od 17:00 do 22:00).

Częstotliwości Radio Gra

  • Toruń: 88.8 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio GRA Toruń
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *