Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Manhattan nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Manhattan

5/5 - (1 vote)

Radio Manhattan działa od 10 kwietnia 2011 roku. Radio od ponad 9 lat działa pod tą nazwą. Jingle jakie są emitowane na antenie stacji, są produkowane na zlecenie stacji. Radio Manhattan stawia głównie na dobrą muzykę i kieruje się sformułowaniem, że taniec to muzyka. Radio Manhattan stara się tak dobierać emitowane na antenie utwory muzyczne, aby trafiać w gust swoich słuchaczy. W poniedziałki o słuchaczy dba, aż dwóch DJ-ów, od 17:30 do 19:30 można spędzić czas w towarzystwie DJ Bartasa, a od 20:30 do 22:00 z DJ Arrisa. Od wtorku do piątku można słuchać audycji Nocne granie w Manhattanie, któremu przewodzi DJ Arris. W Soboty od godziny 17:25 do północy można słuchać „Hadstyle Party”, a w niedziele „Summer Mix”.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Manhattan
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *