Jeśli transmisja online na żywo stacji Slonsky Radio nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Slonsky Radio

5/5 - (2 votes)

Solynsky Radio jak sama nazwa wskazuje skupia się na audycjach, w których promowana jest śląska muzyka i kultura. Radio zostało utworzone w 2006 roku i dysponuje bardzo dobrym zapleczem technicznym. Prezenterzy posługują się śląską gwarą. Radia można słuchać na Śląsku, a także zasięg radia dociera do Zagłębia. Osoby słuchające Slynsky Radia mają możliwość zapoznania się ze śląską tradycją i obyczajami. Programy przeplatane są ciekawą muzyką, w tym również znanymi niemieckimi szlagierami. 

Radia można słuchać również w internecie, w ten sposób Slynsky Radio chce docierać do jak największej grupy Ślązaków rozporoszonych po całym świecie. 

Tygodniowa ramówka radia dostępna jest na stronie internetowej i można tam znaleźć takie pozycje jak: Moin..Servus..Dziendobry, Na dziyń dobry z Bayerów, Majstermix – Dyskotekowo, Schlagerstunda prosto do wols z Schwarzwaldu, czy Muzyczne Poprawiny. Slynsky Radio prowadzi też własną listę przebojów, na którą słuchacze mogą oddawać głosy za pośrednictwem strony internetowej.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Slonsky Radio
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *