Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Wrocław nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Wrocław

5/5 - (1 vote)

Radio Wrocław wcześniej nazywane Polskim Radiem Wrocław nadaje od 29 września 1946 roku. Radio Wrocław online nadaje przez całą dobę i można go słuchać w całym województwie dolnośląskim i nie tylko. Sygnał dociera również do pobliskich województw, a nawet na obszar Czech i Niemiec. Studio radia znajduje się przy Alei Karkonoskiej 10 we Wrocławiu. Prezesem radia jest Marcin Rosiński.

Radio Wrocław uczestniczy w projekcie „Szkoła w Mieście”. Ludzie chętnie słuchają tego radia, gdyż poruszane są w nim kwestie dotyczące bezpośrednio Dolnego Śląska. Muzyka rockowa nadawana w radiu również ma wielu swoich zwolenników, ale to nie jedyny gatunek muzyki, który można usłyszeć na antenie radia. Pojawia się także jazz, muzyka cygańska, czy ludowa. Dla każdego znajdzie się odrobina przyjemności. Dzień w Radiu Wrocław rozpoczyna się od „Poranka zDolnego Śląska”, w ciągu dnia pojawiają się najważniejsze informacje, trochę kultury i rozmów z ciekawymi ludźmi. Na stronie internetowej radia dostępne jest archiwum, w którym można odszukać i wysłuchać wszystkie audycje, które pojawiły się w rozgłośni od chwili jej założenia.

Częstotliwości Radio Wrocław

  • 103,6 FM – Zgorzelec/Bolesławiec
  • 102,3 FM– Wrocław/Legnica
  • 98,0 FM – Kudowa-Zdrój
  • 96,7 FM – Kotlina Jeleniogórska
  • 96,0 FM – Kotlina Kłodzka
  • 95,5 FM – Wałbrzych
  • 89,0 FM – Bogatynia

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Wrocław
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *