Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Nysa nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Nysa

5/5 - (1 vote)

Radio Nysa FM jest przykładem komercyjnej stacji radiowej o lokalnym zasięgu. Radio rozpoczęło swoją działalność w mikołajki 2012 roku. Radia Nysa można słuchać na częstotliwości 103,6 FM, nadawane programy są dostępne w promieniu 50 km od Nysy. Zasięg jest tak duży dzięki nadajnikowi o mocy ERP 2 kW, który znajduje się w Wierzbięcicach. 

Pierwszym redaktorem naczelnym radia był Grzegorz Frątczak. W roku 2013 funkcja pełniącego obowiązki redaktora naczelnego została przyznana Pawłowi Koniecznemu, a od 2016 roku stacja znajduje się pod pieczą Michała Lewandowskiego. W roku 2013 została ujawniona informacja, że firma BTC kupiła 50% udziałów Radia Nysa FM.

Zgodnie z profilem radia, grupą docelową są osoby w przedziale wiekowym od 20 do 60 lat. Radio skupia się w głównej mierze na emitowaniu muzyki z lat 70., 80. oraz 90. Ponadto w radiu można usłyszeć informacje lokalne, publicystyczne, sportowe, a także pojawiają się programy kulturalne i religijne. Dużą popularnością cieszą się Debaty – śniadanie i obiad w Radiu Nysa, a także konkursy. Program radia jest dopracowany do perfekcji i zadowoli najbardziej wymagającego słuchacza, a to dzięki zespołowi, na który składają się zarówno młodzi dziennikarze, jak również dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem. Taka mieszanka daje bardzo dobre efekty, co przekłada się na dużą liczbę słuchaczy. 

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Nysa
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *