Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Centrum Kalisz nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Centrum Kalisz

5/5 - (1 vote)

Radio Centrum (radio RC) nadaje na częstotliwości 106,4 FM w Kaliszu. Radio Centrum należy do centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu i jest przykładem typowej lokalnej samorządowej rozgłośni radiowej. W okręgu kaliskim jest to największa stacja radiowa. Radio funkcjonuje od 12 marca 1992, kiedy to Maciej Roch Pietrzak wspólnie z realizatorem dźwięku Marcinem Bienieckim wyemitowali utwór „Something Happened on the Way to Heaven” Phila Collinsa. Obecnie funkcje redaktora naczelnego pełni Piotr Krysiak. 

Radio nadaje program przez całą dobę. Dobra muzyka przeplatana jest wiadomościami z regionu, kraju i świata, pojawiają się ciekawe wywiady, felietony i poruszane są problemy gospodarcze i społeczne. Słuchacze przyzwyczaili się do niedzielnej Listy przebojów TP30RC, na wygląd której mają realny wpływ oddając głosy na poszczególne utwory. Słuchacze chętnie biorą udział w konkursach i udzielają się na antenie. Ramówka Radia Centrum została stworzona w taki sposób, aby gromadzić przed odbiornikami ludzi w każdym wieku. 

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Centrum Kalisz
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *