Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Tuptuś nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.


Radio Tuptuś

5/5 - (1 vote)

Jesteśmy młodym, nowym radiem internetowym i chcemy cieszyć naszych słuchaczy dobrym nastrojem i dobrą muzyką. Nasze radio to odpowiedź dla osób chcących miło spędzić czas. Zakładając radio nawet, nie marzyliśmy o takim zainteresowaniu, co nas niezmiernie cieszy i mobilizuje. Aby zapewnić dobrą jakość odbioru i aby muzyka, którą gramy była legalna, korzystamy z najlepszej serwerowni w Niemczech, skupiającej radia. Załoga naszego radia nie jest jeszcze wielka, ale są to prezenterzy z wieloletnim doświadczeniem. Na naszej antenie można będzie wkrótce usłyszeć także innych prezenterów, którzy starają się umilać Państwu czas prezentując muzykę łatwą, miłą i przyjemną. Współpracując ze sobą będziemy starać się rozwijać nasze radio – które jednocześnie stało się nasza wielka życiowym przygoda.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Tuptuś
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *