Jeśli transmisja online na żywo stacji Chilli ZET nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.


CHILLI ZET

5/5 - (2 votes)

Radio Chillizet to polska rozgłośnia radiowa, której siedziba mieści się w Warszawie. Rozgłośnia należy do grupy Eurozet. Radio Chilli ZET rozpoczęło swoją działalność 6 grudnia 2008 roku. Od 2008 do 2013 roku obowiązywała nazwa Chilli Zet, następnie radio przekształcono na Radio Zet Chilli (2013 – 2017). Od marca 2018 roku rozgłośnia działa pod nazwą Chillizet. Radio można usłyszeć w następujących miastach: Gdańsk, Gdynia, Jemiołów, Katowice, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra. Radia Chillizet można słuchać także za pomocą Internetu. Radio to skierowane jest głównie do osób lubiących muzykę z gatunku jazzu i chill outu. Hasłem, które promuje stacje jest: „Nastaw się na chill out”.

Od maja 2017 roku redaktorem naczelnym radia jest Iwona Kostka-Kwiatkowska. Każdy poranek radia Chillizet rozpoczyna się o godzinie 6 razem z Dominiką Biegańską programem „Śniadanie do łóżka”. Ponadto w radiu Chillizet prowadzone są następujące audycje: „Szczypta Chilli”, „Nastaw się na chillout”, „Chilli 90’s”, „Dźwięki nieoczywiste”, „Jazz’n’Chill”, „12/14 w Chillizet”, „Midnight Jazz”, Chill City”, „Hot’n’Chill” i wiele innych. Każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie.

Stacje radiowe grupy Eurozet: Meloradio, Antyradio, Radio ZET, Radio Plus

Częstotliwości ZET Chilli

  • Katowice: 93.6 FM
  • Kraków: 93.7 FM
  • Warszawa: 106.8 FM
  • Warszawa: 101.5 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


CHILLI ZET
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *