Jeśli transmisja online na żywo stacji Planeta FM nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.


Radio Planeta FM

5/5 - (3 votes)

Planeta FM online od roku 2013 jest radiem internetowym, jednak jej istnienie rozpoczęło się w 2002 roku. Program radiowy skierowany jest do młodzieży. Na antenie usłyszeć można gatunki muzyki takie jak: pop, trance, house, r’n b, rap oraz czasem alternatywny pop. Właścicielem stacji jest Eurozet. Planeta FM emituje swój program prze całą dobę. Przez cały czas można słuchać klubowych kawałków, które wkrótce będą pojawiać się na klubowych scenach w rożnych remiksach. Na antenie radia Planeta FM królują hity imprezowe, dlatego też utworzone są pod to specjalne programy. Każde miasto, w którym znajdziemy częstotliwość Planety FM emituje różne programy, w tym różne gatunki muzyki.

W Kielcach, Koninie, Olsztynie i na Mazurach Planeta FM online ma charakter bardziej uniwersalny. Więcej programów Informacyjnych, a muzyka to hity lat 80 i 90. Na częstotliwości w Poznaniu występuje więcej muzyki z gatunków house i trance. Planeta Fm online to muzyka bezpośrednio ze stacji w Warszawie. Muzyka tu emitowana jest całą dobę. Jest to jedna z niewielu stacji, że prowadzący nie występują w programach. Pojedyncze sytuacje w audycjach informacyjnych lub programach związanych z ważnymi tematami. W Planecie FM pojawia się program informacyjno – rozrywkowy, poświęcony między innymi tematyce gier komputerowych.

Częstotliwości Planeta FM

  • Warszawa: 101.5 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Planeta FM
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *