Jeśli transmisja online na żywo stacji Śląskie Radio nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Śląskie Radio

5/5 - (1 vote)

Śląskie radio zostało założone w lutym 2007 roku. Jest to internetowe radio, promujące śląską muzykę i kulturę. W ramach portalu słuchacze mają możliwość wysyłania pozdrowień dla rodziny i znajomych. Radio nadawane jest przez internet, można go słuchać przez telefon, a także poprzez satelitę na platformie Canal+. W każdą niedzielę w radiu nadawana jest na żywo transmisja z mszy świętej, co jest ogromnym ułatwieniem dla osób, które nie mogą w modlitwie uczestniczyć osobiście.
W radiu prowadzona jest lista przebojów, na którą każdy za pomocą Internetu może oddać głos. Ciekawostką jest, że utwory można posłuchać, a nawet zobaczyć teledysk, jeśli wykonawca takowy posiada. Istnieje również opcja wysłania swojej propozycji piosenki, która aktualnie nie znajduje się ani na liście, ani w propozycjach.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Śląskie Radio
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *