Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Silesia nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Silesia

5/5 - (3 votes)

Radio Silesia online to prywatna rozgłośnia nadająca z Zabrza od 2014 roku. W ramówce pojawiają się programy społeczne jak i również religijne. W radiu dominuje muzyka z lat 90., śląskie szlagiery oraz muzyka współczesna. Grupą docelową są słuchacze pomiędzy 30 a 50 rokiem życia. Radio Silesia bezpośrednio współpracuje z Telewizją TVS. Swoją ramówkę opiera na 3 głównych audycjach. Radio Silesia online zaprasza do siebie wiele ciekawych osób ze świata muzyki i filmu.

Program z prowadzącymi rozpoczyna się o 6:00 rano. Od poniedziałku do piątku budzi program “Pierwsza zmiana”, w której pojawiają się informacje pogodowe, o sytuacji na śląskich drogach i wydarzeniach w regionie. Poza świetną muzyką, ciekawymi konkursami w kolejnych audycjach o godzinie 15 rozpoczyna się program “Motogodzina”, w której pojawiają się najświeższe informacje drogowe z regionu. Radio Silesia online pomaga bezpiecznie wrócić do domu.

Najbardziej znany program w ramówce stacji to “Szlaglista”. Pojawiają się z niej największe, najnowsze i najbardziej popularne szlagiery śląskie. Cały program prowadzony jest językiem śląskim, można wygrać ciekawe nagrody a także pozdrawiać swoich bliskich bezpośrednio na antenie. Koncert życzeń Radia Silesia to czas na życzenia, gratulacje poprzez antenę. Można zadedykować specjalny utwór dla wybranej przez siebie osoby. Wieczorami z radiem można się wyciszyć przy Różańcu Świętym. Za to w weekendy zapraszani się ciekawi goście, poruszane są tematy religijne, etyczne i społeczne, jednak nie brakuje najlepszej śląskiej muzyki i serwisów społecznych z regionu.

Częstotliwość: Zabrze – 96.2 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Silesia
Dodaj komentarz 2
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *


Manfred

Po dwóch minutach radio silesia 96,2 fm zawsze się wyłączy, to katastrofa!!!!!

Adrian

Problem został rozwiązany, transmisja działa poprawnie 🙂