Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio SUD nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio SUD

5/5 - (217 votes)

Radio SUD jest lokalną stacją radiową, nadającą swój całodobowy program w Kępnie. Radio SUD nadaje na dwóch częstotliwościach: 101,7 MHz – Kępno; 89,7 MHz – Ostrzeszów.
Początków Radia SUD można doszukiwać się już w roku 1992. Radio SUD zostało założone przez Jerzego Stempina i Andrzeja Mrozińskiego. Radio SUD od samego początku dążyło do tego, aby stać się codziennością kępińskiej społeczności. Chciało się ono za wszelką cenę wpisać w krajobraz społecznego życia regionu. W radio pracuje młody i ambitny zespół, który kieruje się dewizą „Przez ucho do serca!”.

Nadajnik o mocy 1 kW umieszczono na elewatorze zbożowym, który znajduje się na ul. Grabowskiej 7 w Kępnie. Anteny mają wysokość 80 m i zostały zawieszone na dachu budynku, dzięki czemu znajdują się one na 174 m n.p.m. Usytuowanie nadajnika w takim miejscu umożliwia poprawny odbiór Radia SUD w promieniu około 50 km.

Radia SUD mogą również słuchać mieszkańcy: województwa dolnośląskiego – Sycowa i Oleśnicy; województwa opolskiego – Namysłowa i Kluczborka; województwa łódzkiego – Wieruszewa i Wielunia; województwa wielkopolskiego – Ostrzeszowa i Ostrowa Wielkopolskiego.

W Radiu SUD można usłyszeć wszystkie największe hity. Słuchacze są informowani o faktach ze świata, kraju, jak i regionu. Szczególną wagę przywiązuje się do lokalnych informacji i problemów. Na antenie Radia SUD pojawia się również bardzo ciekawa i rzetelna publicystyka, sport i kultura. Każdy słuchacz Radia SUD znajdzie coś dla siebie.

Częstotliwości Radio Sud

  • Kępno: 101.7 FM
  • Ostrzeszów: 89.7 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio SUD
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *