Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Poznań nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Poznań

4.5/5 - (2 votes)

Radio Poznań to lokalna stacja radiowa. Stacja działa na terenie Poznania i okolic, wcześniej znana jako Radio Merkury. Jest to pierwsza stacja radiowa nadająca w Poznaniu, przed wojną audycje odbywały się za pomocą Radja Poznańskiego. Radio Merkury działało nieprzerwanie od 1993 roku, w 2017 roku stacja zmieniła nazwę na Radio Poznań.

Na antenie Radia Poznań, możemy usłyszeć wielu ciekawych utworów muzycznych z różnych gatunków. Przeważa przede wszystkim muzyka pop oraz rock. W ramówce stacji znajduje się wiele tematycznych audycji oraz programów mający charakter społeczny związany z życiem i rozwojem Poznania. Odbiorcami stacji są głównie osoby zamieszkujące Poznań oraz okolice, jednak stacja kieruje swoje audycje do wszystkich mieszkańców województwa wielkopolskiego.

Radio Poznań to także duża ilość lokalnych serwisów informacyjnych dostępnych między innymi w Poznaniu, Kaliszu, Koninie czy Pile. Transmisje i audycje na żywo Radia Poznań możemy także słuchać za pośrednictwem internetu.

Audycje i Ramówka w Radiu Poznań

Każde radio posiada swoją dedykowana ramówkę oraz znane i lubiane wśród słuchaczy audycje. Radio Poznań znane jest przede wszystkim z programów Lista przebojów, Forum rolnika, przy gorącym stole, Fyrtel Polityczny, Serwisy sportowe, Tajemnica Wielkopolski, Historia jakiej nie znacie, Kalambury oraz wiele innych audycji tematyce rolniczej, religijnej czy regionalnej.

Częstotliwości radio Poznań

  • Kalisz – 91.1 FM
  • Konin – 91.9 FM
  • Leszno – 100.9 FM
  • Nowy Tomyśl – 102.4 FM
  • Piła – 103.6 FM
  • Poznań – 100.9 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Poznań
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *