Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Ostrowiec nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Ostrowiec

5/5 - (1 vote)

Radio Ostrowiec jest regionalną stacją radiową, której siedziba zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim. Właścicielem radia jest Dlf Invest. Stacja nadaje od 5 czerwca 2017 roku, wykorzystując do tego częstotliwość 95,2 MHz. Zainteresowane osoby mogą słuchać radia również przez internet. Pomimo tego, że radio ma profil regionalny, to poza lokalnymi informacjami na antenie można usłyszeć również najważniejsze informacje z kraju. Pierwszy program informacyjny wraz z pogodą pojawia się o godzinie 6:00, a zaraz po tym rozpoczyna się program „Na dzień dobry”, który towarzyszy słuchaczom do godziny 10:00. Pomiędzy głównymi punktami programu, w którym poruszane są konkretne zagadnienie, jak np. zdrowie, architektura przeplatane są wiadomości drogowe, pogoda i skrót najważniejszych wiadomości dnia. Od 21:05 do 6 rano trwa program „Gramy dla Was”. Radio Ostrowiec wyróżnia się na tle innych stacji tym, że raz w tygodniu grany jest rock, metal, hip-hop, czy punk, co cieszy się dużą popularnością.

Częstotliwości Radio Ostrowiec

  • Ostrowiec Świętokrzyski: 95.2 FM

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Ostrowiec
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *