Jeśli transmisja online na żywo stacji Radio Puławy 24 nie działa prawidłowo - radio nie uruchamia się lub audycja zacina się podczas słuchania, proszę zgłoś to do nas za pośrednictwem zakładki kontakt.

Radio Impuls (Puławy 24)

5/5 - (1 vote)

Radio Puławy 24 rozpoczęło nadawanie w roku 2009. Na samym początku Radia można było słuchać wyłącznie w Internecie, dopiero od roku 2014 radio nadaje również tradycyjnie i cechuje się ono regionalnym charakterem. Radio Puławy 24 dociera do Puław, Kazimierza Dolnego, Dęblina i innych pobliskich gmin. Słuchacze mogą słuchać audycji radiowych nadawanych przez Radio Puławy 24 drogą tradycyjną, odbierając radio na częstotliwości 97,2 MHz i oczywiście korzystając z Internetu. Ponadto radio można usłyszeć także w dwóch programach Puławskiej Telewizji Kablowej.

Radio Puławy 24 stara się trafić do mieszkańców danego regiony, dlatego też skupia się przede wszystkim na nadawaniu informacji regionalnych. Jeśli kogoś interesują wiadomości z regionu puławskiego to obowiązkowo powinni włączyć Radio Puławy 24. Radio kieruje się hasłem: „Dźwięk Twojego Miasta”.

W ofercie Radia Puławy 24 można spotkać audycje sportowe, historyczne, kulturalne, społeczne, jak również autorskie programy muzyczne. Dziennikarze radia starają się relacjonować najważniejsze wydarzenia z Puław i pobliskich terenów. Do najpopularniejszych audycji emitowanych na antenie Radia Puławy 24 zalicza się: „Buszując w płytach”, „Spacer z Muzeum”, „Pozytywny napęd”, „Kostka Remika – ja pytam, Wy wiecie”. Od poniedziałku do piątku stałymi punktami ramówki jest program „Kropla Wieczności” i serwis informacyjny. W niedzielę można włączyć Radio Puławy 24, aby wysłuchać Rozważań Ewangelii. Oczywiście w radiu nie zabraknie dobrej muzyki.

Kontakt – telefon, e-mail, facebook


Radio Impuls (Puławy 24)
Dodaj komentarz 0
Pracownicy i prezenterzy radia nie czytają komentarzy! Jeśli chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu audycje lub poprosić o pozdrowienia, lub piosenkę. Skorzystaj z bezpośredniego kontaktu ze stacją za pomocą Facebooka lub innych dostępnych wymienionych metod kontaktu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *